0 800 305 000
(бесплатно с мобильного)

+38 (044) 323 33 30
(многоканальный, Украина, Киев)
akvariumi.com.ua@gmail.com+38 (097) 947 56 18 (Киевстар)
+38 (050) 325 64 36 (МТС)


Наші роботи Про компанію Доставка та оплата Акційні товари Контакти
Новинки
Поводок-удавка  "CoLLaR GLAMOUR" круглый (ширина 6мм, длина 135см) красный
Поводок-удавка "CoLLaR GLAMOUR" круглый (ширина 6мм, длина 135см) красный
242 грн
Рекомендовані
Корм для щенков средних и больших пород от 2 до 12 месяцев 1stChoice (ФестЧойс) Pup Large Medium, 350г
Корм для щенков средних и больших пород от 2 до 12 месяцев 1stChoice (ФестЧойс) Pup Large Medium, 350г
89 грн

Акваріумне обладнання

Система добрива CO2
Система добрива CO2

Терморегуляція
Терморегуляція

УФ стерилізатори
УФ стерилізатори

Автоматичні годівниці
Автоматичні годівниці

Зворотний осмос
Зворотний осмос

Ремкомплекти для внутрішніх фільтрів
Ремкомплекти для внутрішніх фільтрів

Ремкомплекти для зовнішніх фільтрів
Ремкомплекти для зовнішніх фільтрів

Ремкомплекти для компресорів
Ремкомплекти для компресорів

Акваріумні фільтри внутрішні
Акваріумні фільтри внутрішні

Компресор для акваріума
Компресор для акваріума

Навісні фільтри
Навісні фільтри

Помпи і насоси
Помпи і насоси

Фільтри для акваріумів зовнішні
Фільтри для акваріумів зовнішні

Не за горами той хвилюючий момен, коли, нарешті, реалізується Ваша заповітна мрія, і стильний красень-акваріум , що гордо стоїть на ідеально підібраній акваріумній тумбі , стане гідною родзинкою інтер'єру щасливого хазяїна. Але якщо при виборі тандему акваріум-тумба Ви спиралися, в основному, на свої естетичні переваги, і тільки габарити житла і матеріальні можливості могли зупинити Вашу фантазію, то наступний крок на шляху до облаштування життєздатного водного царства буде найбільш відповідальним. Акваріумне устаткування, яке на сьогодні представлене на ринку настільки багатогранно і різноманітно, і від таких маститих брендів акваріумістики, як Aquael, Aquarium Systems, Dennerle, Eheim, Ferplast, Hagen, Hydor, JBL, Sera, Tetra, що не лише новачкові, але і досвідченому акваріумістові потрібно підказки у виборі, комплектації і сумісності використання заявленого асортименту продукції.

Лідерство по продажах в категорії Акваріумне устаткування, поза сумнівом, мають акваріумні фільтри. Хоча вони розділені на дві великі групи: зовнішні і внутрішні фільтри, (залежно від місця розташування відносно води акваріума), але об'єднані однією спільною метою - забезпечити чисте і здорове місце існування гідробіонтів.

Як зовнішні, так і внутрішні фільтри мають ряд переваг і недоліків, і вибирати між плюсами і мiнусами доводиться ситуативно. Наприклад, зовнішній фільтр краще встановити там, де ускладнений частий доступ до акваріума, але в той же час такий фільтр створить більше шуму при роботі. Внутрішній фільтр краще встановити в акваріумах невеликого об'єму, якщо його жителі не занадто вимогливі до якості фільтрації, а більше функціональний навісний зовнiшнiй фiльтр краще впорається з роботою при солідних габаритах місткості і педантичної потреби до чистоти води.
У кожній з цих груп, залежно від принципу очищення води, є підрозділи механічних, біологічних або хімічних фільтрів, хоча найбільш ефективне поєднання в одному пристрої двох або трьох ступінчастому очищенню одночасно, особливо акцентуючи увагу на біологічному очищенні.
А прогрес не стоїть на місці, і вже міцно завоювали на ринку свої позиції внутрішні фільтри, які можна зіставити з зовнішніми, наприклад, лінійка фільтрів Biopower від Eheim.

Головну скрипку у будь-якому фільтрі грає фільтрувальний композит, розташований у фільтрувальних патронах, який бере на себе удар по очищенню води. У разі механічного очищення зараз виробники часто використовують діатомову землю, а також перлоновую вату, різні килимки з щіток або губок. У разі хімічного очищення цю роль виконують сорбенти, найчастіше активоване вугілля, яке затримує і зв'язує отруйні елементи у фільтрованій воді. А при біологічному очищенні усі лаври віддаються колоніям дружніх аеробних бактерій, які у величезній кількості поселяються на лавовій крихті або будь-яких інших матеріалах, що мають пористу структуру і велику каркасну площу. Під час своєї природної життєдіяльності ці бактерії розщеплюють отруйні речовини на безпечні продукти, тим самим здiйснюючи природний процес фільтрації води.

При виборі фільтру, якщо у Вас звичайно не Голландський, рослинний акваріум , який може обходитися без фільтру, завжди актуальним залишається питання його продуктивності, що безпосередньо співвідноситься з об'ємом самого акваріума, густиною заселення його мешканців і типом акваріума. У нашому магазині представлені фільтри самої різної продуктивності для широкого спектру акваріумів - від мініатюрних кишенькових наноакваріумів до величезних водяних панорам.
У будь-якому випадку, вибираючи таке важливе акваріумне устаткування, бажано купувати фільтр із запасом потужності і продуктивності для конкретного акваріума, так як недостатній ресурс цих важливих показників може обернутися ризиком для життя його мешканців і додатковими витратами для хазяїна.

Сучасні фільтри, як зовнішні, так і внутрішні, усе більш розростаються функціональними доповненнями для зручності акваріуміста і якості життєзабезпечення акваріумного біотопу, перетворюючись на затребувані на ринку фільтрувальні системи з інтелектуальними можливостями управління і контролю, такі як лінійка Fluval G від Hagen.

Акваріумні фільтри усіх типів нерозривно пов'язані з такою важливою групою в розділі Акваріумне устаткування як Помпи і Насоси, іноді їх називають еше голівками до фільтрів. Це устаткування для акваріума призначене для прокачування води через пристрої, розташовані поза акваріумом, наприклад, через УФ стерилізатори, донні і зовнішні біофільтри і тому подібне

Помпи і насоси для акваріумів можуть бути мініатюрними, такими, що легко ховаються за декорацію акваріума, а можуть бути потужними і габаритними, здатними прокачувати воду навіть у басейнах, як Blupower Ferplast, бувають повністю занурювальнi, а бувають і універсальні, наприклад як помпи від Eheim.

Так само насоси можуть використовуватися для створення течії в акваріумі або циркуляції води, як це роблять, наприклад, насоси Ocean Runner від Aquamedic.
У розділі Помпи і Насоси Ви знайдете багатофункціональне акваріумне устаткування, здатне вирішити широкий спектр поставлених завдань, і тільки голівки до фільтрів Juwel призначені виключно для заміни у біофільтрах однойменного виробника.

Ще один важливий момент в налаштуванні акваріумного середовища - це підтримка постійного температурного режиму води, що власне повинна забезпечити Терморегуляція. Ці пристрої надзвичайно важливі в сучасних умовах утримання акваріума, оскільки на ринку з'явилася велика різноманітність екзотичних риб і рослин, яким життєво потрібна постійна підтримка температури.

Якщо розглянути коротко акваріумне устаткування, яке не таке широко відоме серед початкуючих акваріумістів, то це будуть такі розділи товарів як Системи добрива C02, УФ стерилізатори , Компресори для акваріума і Установки зворотного осмосу, які, заслужили належний авторитет серед бувалих професіоналів акваріумної справи, і без яких сучасний акваріум не матиме закінченого образу і функціональності.

Насичення акваріумної води киснем при допомозі Компресора, дозволяє рибкам і рослинам в акваріумі дихати вільно. Хоча зелені рослини і продукують кисень, в темний час доби, вони ж є його основним споживачем. А відсутність акваріумного компресора може бути фатальним для ваших вихованців.
Аерація, крім всього іншого, викликає змішування шарів води за допомогою бульбашок повітря, сприяє вирівнюванню температури в акваріумі на усіх його рівнях, і особливо, якщо вода штучно підігрівається, усуває різкі перепади температури води, як по горизонталі, так і по вертикалі.
І, без всяких сумнівів, таке акваріумне устаткування як компресори, здатне не лише створити цілком комфортне місце існування для ваших улюбленців, але і приємну картинку для очей хазяїна, що, погодьтеся, теж дорогого коштує.

Системи добрива C02 сприяють не лише здоровому зростанню і пишній зелені рослин, але і створюють оптимальні умови для існування риб у водному середовищі акваріума. Акваріумісти знають: хороше зростання рослин забезпечує процвітання і рибам! Також подання СО2 у воду акваріума допомагає у боротьбі з водоростями в силу природного пріоритету комфортних умов життя саме для акваріумних рослин.

Ультрафіолетові стерилізатори УФ призначені для знезараження води при боротьбі з різними вірусними і інфекційними спалахами, або просто для профілактики цих явищ. Також очисні облаштування такого напряму порадують Вас ефективністю роботи і у разі цвітіння води. Але застосування УФ стерилізатора вимагає від акваріуміста великого досвіду. У новачків, замість користі, від стерилізатора часто бувають проблеми, пов'язані із спалахом різних водоростей, із-за невмілого користування приладом, або порушення цілісності пластикової колби і витік води, через роботу УФ лампи без води. Тому краще зайвий раз проконсультуйтеся з нашими фахівцями, або прочитайте статті на цю тему в інтернеті, щоб грамотно застосовувати у своєму акваріумному господарстві таке корисне акваріумне устаткування як УФ очисники води.

Головне завданняОсмоляторов підтримувати постійність рівня води і вміст мінеральних речовин в цій воді. При нормальному процесі випару випаровується тільки дистильована вода, а мінеральні речовини залишаються в акваріумі і все більше і більше концентруються, як буває тоді, коли через довгу відсутність хазяїна немає можливості доливати воду в акваріум. Серед товарів, представлених в категорії Зворотний осмос , Ви знайдете як повністю готові установки зворотного осмосу для очищення води від солей на молекулярному рівні, так і комплектуючі і ремкомплекты до цих установок.

Окремо виділяється в категорії Акваріумне устаткування розділ Автоматичні годівниці, які покликані замінити участь людини в процесі щоденного годування акваріумних мешканців, у разі тривалої відсутності хазяїна, щільної зайнятості або просто елементарної забудькуватості.

У нашому магазині ми відібрали продукцію найвідоміших світових брендів, які зарекомендували себе як з боку надійності, так і з боку функціональності і якості покладених на них обов'язків.
Для зручності навiгацiиї користувача інтернет-магазином, основні групи товарів з категорії Устаткування для акваріума поділені на підкатегорії з відповідними назвами. Кожна підкатегорія також має відповідний опис представлених в ній товарів, модельних рядів та брендів. Детальний опис устаткування, його особливості і технічні характеристики можна побачити в картці товару.

Якщо ж після ознайомлення з усією представленою інформацією стосовно того чи iншого продукту у Вас залишаться питання, наші фахівці із задоволенням допоможуть Вам знайти на них відповіді в режимі он-лайн чату, телефонному зв'язку або за допомогою електронного листування.

У будь-якому випадку ми говоримо - «Ласкаво просимо в розділ Акваріумне обладнання!»

Рекомендуємі товари розділу Аквариумное оборудование Перейти
Компрессор Eheim100 (3,5Вт) 50-100 л/ч Eheim
Компрессор Eheim100 (3,5Вт) 50-100 л/ч Eheim
737 грн
Автогодівниця на  батарейках однокамерна EHEIM
Автогодівниця на батарейках однокамерна EHEIM
1.339 грн
Зовнішній фільтр з наповнювачем  Proffessionel 3 для акваріума до 350л,  1050 л/г Eheim
Зовнішній фільтр з наповнювачем Proffessionel 3 для акваріума до 350л, 1050 л/г Eheim
4.236 грн
Зовнішній фільтр Professionel 3 для акваріума до до 450 л, 1700 л/г Eheim
Зовнішній фільтр Professionel 3 для акваріума до до 450 л, 1700 л/г Eheim
10.360 грн
Зовнішній фільтр без наповнювача  Proffessionel 3 для акваріума до 1200л,  1700 л/г Eheim
Зовнішній фільтр без наповнювача Proffessionel 3 для акваріума до 1200л, 1700 л/г Eheim
11.520 грн
Зовнішній фільтр Professionel 3 для акваріума до до 700 л, 1850 л/г Eheim
Зовнішній фільтр Professionel 3 для акваріума до до 700 л, 1850 л/г Eheim
11.520 грн

Кошик Перейти
Кошик порожній

Вхід
  Реєстрація
E-Mail:
Пароль:
 
Кращі товари
01. Автоматична годівниця Juwel
02. Автоматична годівниця AF 2009D (LCD-монітор) RESUN
03. Повітряний компресор AC 9603, два виходи, регулювання, (для акваріума 50-400 літрів) Resun
04. Фильтр внутренний для аквариума Aquael Fan 1 Plus до 100л
05. Повітряний компресор AC 2000, два виходи, регулювання, (для акваріума 50-300 літрів) Resun
06. Повітряний компресор AC 500 одноканальний (для акваріума до 40 літр) Resun
07. Повітряний компресор AC 9602, два виходи, регулювання, (для акваріума 45-270 літрів) Resun
08. Автоматична годівниця AF 2005D (LCD-монітор) RESUN
09. Внутрішній фільтр Aquael FAN Mini (30-60 л 40 - 260 л/год)
10. Внутрішній фільтр MAGI 200, 200л / г, (акваріум до 60л) RESUN
Відгуки
Аквариум Rekord 800
[b][url=http://-
www.timberlands-
aleformen.top/d-
a/]sort timberl ..

1 з 5 зірок!
Популярні товари
Популярні категорії
    
Copyright © Аквариум Интериор 2003-2014  
Контекстная реклама и реклама сайта - PandA